
siatkówka
Dziś wieczorem kaliskie siatkarki rozpoczą rundę rewanżową Plus Ligi Kobiet. W Mielcu kaliszanki zmierzą się z tamtejszą Stalą. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych zespołów Calisia uległa na własnym parkiecie w hali Winiary Arena 0:3, w setach dwukrotnie do 18-tu i 17-tu.... »»»




















