Remis z Nielbą

Remisem 35:35 zakończył się ostatni mecz kontrolny przed startem ligi piłkarzy ręcznych KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski, którzy w sobotę rozegrali sparing w Wągrowcu z Nielbą. Do przerwy było 14:13 dla ostrowian. W końcówce zespół trenerów Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka tracił trzy bramki, ale zdołał zremisować, mimo że zagrał w niepełnym składzie. Mówi radiuCENTRUM Maciej Nowakowski:

"Byliśmy w Wągrowcu na ostatnim sparingu przed startem ligi 19 września. Pojechaliśmy tam mocno osłabieni, bo nie było Michała Bałwasa, Damiana Krzywdy i Jakuba Przybylskiego. Mecz z naszej strony momentami był bardzo dobry. W końcówce na półtorej minuty przed końcem przegrywaliśmy trzema bramkami, ale na koniec udało się doprowadzić do remisu. Absencje były spowodowane różnymi sprawami. Damian Krzywda miał swoje prywatne sprawy. Michał Bałwas jest lekko kontuzjowany. Podobnie jak Jakub Przybylski."

Dodajmy, że kilka dni wcześniej Ostrovia grała sparing w Opolu z Gwardią, która występuje w PGNiG Superlidze. Pierwszoligowiec przegrał wówczas 20:29, choć do przerwy było tylko 13:12 dla opolan.

na fot.: Maciej Nowakowski - trener KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski.