
podsumowanie
Po 3 latach od zakażenia żółtaczką typu C 53 pacjentów w ostrowskiej stacji dializ - jeszcze 4 osoby, które padły ofiarami choroby - walczą przed sądem o odszkodowania. W ich imieniu pozwy złożyła prokuratura. Wcześniej reprezentowała jeszcze 6 osób. Chorzy oczekują od 50 do... »»»




















