Remis Ostrovii na inaugurację

Z poczuciem niedosytu kończyli pierwszy mecz w sezonie piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów. Podopieczni trenera Andrzeja Dziuby zremisowali w sobotę na Stadionie Miejskim z Dąbroczanką Pępowo 1:1. W obecności 800 kibiców - co na warunki czwartej ligi jest świetną frekwencją - beniaminek objął prowadzenie tuż przed przerwą po strzale Damiana Wnuka. Goście wyrównali w 65 minucie. Ostrovia, choć miała jeszcze sporo okazji strzeleckich, grała niestety nieskutecznie i nie zainkasowała trzech punktów na inaugurację sezonu 2011/2012. Beniaminek w przerwie letniej dokonał wielu znaczących transferów. Najwyraźniej jednak musi minąć jeszcze trochę czasu, by wszystko w zespole Andrzeja Dziuby zagrało tak jak należy. Dodajmy, że w sobotnim meczu w barwach Ostrovii zadebiutował Nigeryjczyk, Ajiboja Oshikoja. Kolejny mecz biało-czerwone pasiaki rozegrają w niedzielę, 14 sierpnia na wyjeździe ze Stalą Pleszew.