Bez zwycięstw

Żadnej z ostrowskich drużyn nie udało się wygrać w niedzielę w 4.kolejce Artbud IV ligi. Kolejny mecz przegrała Centra, a wygraną w końcówce meczu straciła Ostrovia. Wysokiej porażki w sobotę na własnym boisku doznała także trzecioligowa Pogoń Nowe Skalmierzyce.

Jedyny klub z naszego regionu w Betclic 3.Lidze przegrał aż 0:4 z Błękitnymi Stargard. Tak wysoka porażka to wynik straty bramki już w 2 minucie meczu oraz grania przez prawie 70 minut w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę zobaczył Krystian Szczepaniak. Pogoń z 4 punktami jest jedenasta w tabeli Betclic 3.Ligi, a kolejny mecz rozegra już w środę również w Nowych Skalmierzycach, mierząc się z Kotwicą Kórnik.
Z uczuciem niedosytu z Goliny z meczu ze wzmocnionym beniaminkiem, tamtejszą Polonią wyjeżdżała Ostrovia 1909, która przegrywała 0:1, ale po golach Derwicha i Przybyszewskiego odwróciła losy meczu na 2:1. Gospodarze wyrównali na 2:2 w 87 minucie, a w doliczonym czasie piłkę meczową na zwycięstwo miał Mikołaj Marciniak, ale nie wykorzystał dogodnej okazji.

Bez zwycięstwa w Artbud IV lidze jest cały czas w tym sezonie Centra 1946 Ostrów. Rewolucja kadrowa nie wychodzi na dobre ekipie trenera Michała Kosińskiego, która przegrała w Czekanowie 1:2 z Jarotą i po czterech kolejkach z zaledwie 1 punktem jest w strefie spadkowej na 17 miejscu.

na fot.: Centra 1946 Ostrów w tym sezonie jeszcze nie wygrała.