Ostrovia remisuje, ale ucieka

Nie wygrali, ale i tak są bliżej II ligi - mowa o piłkarzach Ostrovii 1909 Ostrów, którzy w sobotę po zaciętym meczu zremisowali 2:2 z Nielbą Wągrowiec. Ostrovia wyrównała na 1:1 po golu Krzysztofa Gościniaka w 32 minucie, a w 70 po trafieniu Macieja Stawińskiego prowadziła nawet 2:1. Nielba w końcówce spotkania jednak wyrównała z rzutu karnego.
W innym meczu na szczycie tabeli, wicelider Sokół Kleczew przegrał trzeci mecz z rzędu, tym razem z Wdą Świecie 1:2, dzięki czemu Ostrovia zyskała kolejny punkt przewagi nad najgroźniejszym rywalami. Na dwie kolejki przed końcem sezonu zespół Marka Nowickiego na 57 punktów i o trzy "oczka" wyprzedza Sokoła Kleczew oraz o 4 Wdę Świecie.