Dni Stawiszyna 2024

Już w ten piątek rozpoczną się trzydniowe obchody święta Stawiszyna. Miejscowe władze zaplanowały szereg atrakcji w czasie tegorocznych Dni Stawiszyna, które w tym roku połączone są z obchodami 100-lecia miejscowego klubu, o czym powiedział radiuCENTRUM Grzegorz Kaczmarek, burmistrz Stawiszyna.

"Serdecznie zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalno-sportowych organizowanych przez naszą gminę i miasto, jakim są Dni Stawiszyna. W tym roku te obchody nabierają szczególnego znaczenia, ponieważ obchodzimy stulecie naszego klubu sportowego GLZS Korona Pogoń Stawiszyn. Piękna historia klubu będzie w tych dniach szczególnie uhonorowana i eksponowana, m.in. podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się w piątek 14 czerwca".

Najwięcej atrakcji zaplanowano jednak na drugi dzień obchodów Dni Stawiszyna.

"W sobotę w Parku Miejskim w Stawiszynie zapraszamy wszystkich na ciekawe program artystyczno-muzyczny zwieńczony koncertem zespołu Top Girls. Nie zabraknie stoisk tematycznych, ogródków biesiadnych oraz atrakcji dla dzieci i młodzieży. Natomiast w niedzielę rozpoczynamy mszą świętą, w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Stawiszynie, w intencji wszystkich mieszkańców gminy i miasta Stawiszyn. Następnie zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa z okazji stulecia klubu GLZS Korona Pogoń Stawiszyn oraz odbędą się liczne wydarzenia sportowe, a także konkursy o tej tematyce. Serdecznie zapraszamy" - dodał Grzegorz Kaczmarek.

Pełny program wydarzenia poniżej:

Autor: 

Personalia

e-mail
nawrocki@rc.fm

Nazwisko: 

Dawid Nawrocki

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).