
Wieruszów
2 osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło w piątek rano, na drodze gminnej za miejscowością Spóle w gminie Galewice w powiecie wieruszowskim.
"20-letni kierowca Renault Kangoo zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewa. Zarówno kierowca jak i... »»»




















