
szpital


Zakończyła się rozbudowa Oddziału Intensywnej Terapii w Pleszewskim Centrum Medycznym. W marcu ma być oddany do użytku. Na wyposażenie oddziału w specjalistyczny sprzęt szpital wyda 2 000 000 zł. W większości już został on zakupiony z pieniędzy pochodzących z WRPO.
Głównym... »»»


































