
obchody


Za nami Wielkopolskie Dożynki. W tym roku po pandemicznej przerwie wróciło wspólne świętowanie wszystkich wojewódzkich rolników. Zjechali oni do Pleszewa. Jak powiedział gospodarz dożynek, marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak to ważny czas, w którym należy... »»»


































