
samorząd
Dodatkowa matematyka już wkrótce w ostrowskich szkołach. Przygotowywany od wielu miesięcy przez miasto program „Polubić matematykę" został zatwierdzony przez komisję edukacji. To krok ku technicznej edukacji młodzieży i odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy na... »»»




















