
Ostrzeszów


Ograniczenie było do 50km/h, on pędził aż 134 km/h. Wieczorem 5 listopada ostrzeszowscy policjanci, pełniący służbę na terenie powiatu kępińskiego, zatrzymali do kontroli kierującego Oplem, który jechał zdecydowanie za szybko.
"Do zdarzenia doszło w miejscowości Świba w miejscu... »»»


































