
narkotyki
16 osób, które zajmowały się udzielaniem oraz wprowadzeniem do obrotu środków odurzających, głównie amfetaminy zatrzymali pleszewscy policjanci. "Funkcjonariusze zajmowali się sprawą od roku. Początkowo były to pojedyncze informacje o handlarzach. Osoby te były zatrzymywane... »»»




















