
narkotyki


Siedem osób zatrzymanych przez pleszewską policję za handel i posiadanie narkotyków. Wszystko zaczęło się od 23-letniego włamywacza, który z pomieszczeń garażowych na jednej z posesji w powiecie pleszewskim ukradł pompę wodną. "Mundurowi znaleźli u towarzyszącego mu kolegi... »»»


































