
Koźmin Wielkopolski
Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar burmistrza Koźmina Wielkopolskiego wygrali goście z Międzyrzecza. W czwartych z kolei sobotnich zawodach z tego cyklu organizowanych przez koźmiński Ośrodek Sportu i krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej wzięło udział 6 drużyn z... »»»




















