Znów przegrały na wyjeździe

Nie wiedzie się w meczach wyjazdowych koszykarkom Ostrovii. Wczoraj przegrały trzeci raz w obcej hali, tym razem z przedostatnim zespołem grupy II centralnej pierwszej ligi Jedynką Wschowa 86:94. Praktycznie o losach spotkania zadecydowała pierwsza kwarta, którą ostrowianki przegrały aż 19:31. Później próbowały odrabiać straty, ale do szatni na przerwę schodziły przy stanie 50:40 dla Jedynki Wschowa. W drugiej połowie nie udało się poprawić gry w obronie. Na niewiele zdała się ostatnia wygrana przez Ostrovię kwarta 23:18. Cały mecz podopieczne Zdzisława Machowskiego jednak przegrały 86:94 i mają obecnie bilans trzech zwycięstw i trzech porażek, co daje im miejsce w środku pierwszoligowej tabeli.