Victoria tylko zremisowała

Pomimo dużej przewagi i sporej ilości sytuacji strzeleckich piłkarze Victorii Ostrzeszów tylko zremisowali 2:2 z Ardi Krobianką Krobia. W pierwszym meczu barażowym o miejsce w 4 lidze do przerwy ostrzeszowianie - po golu Krystiana Sikory - prowadzili 1:0. W drugiej połowie goście stracili 2 bramki: "Mieli 3 sytuacje strzeleckie, a 2 wykorzystali", powiedział Radiu Centrum Krystian Sikora, który doprowadził do remisu 2:2. Wykorzystując rzut karny, Victoria w końcówce meczu grała w przerwie, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał bramkarz Krobi. Niestety, rezerwowego golkipera przyjezdnych piłkarzom Victorii Ostrzeszów w doliczonym czasie gry nie udało się pokonać. Okazja do rewanżu już w najbliższą środę, 16 czerwca.