Szczypiorno przegrywa na wyjazdach

Kolejny raz po zaciętym meczu przegrali niewielką różnicą bramek. Mowa o kaliskich szczypiornistach, którzy doznali trzeciej w tym sezonie porażki. Tym razem KPR Szczypiorno Kalisz przegrało na wyjeździe z Wolsztyniakiem Wolsztyn 34:36. W pierwszych 30 minut dominowali gospodarze, prowadząc nawet różnicą 7 goli. Ostatecznie na przerwę gracze Wolsztyniaka schodzili wygrywając 16:12. W drugiej połowie przez długi okres lepiej radzili sobie kaliszanie. Po trzech trafieniach Michała Krygowskiego prowadzili 23:21. Niestety końcówka należała do gospodarzy, i zwyciężając 36:34 mają oni już cztery punkty przewagi nad kaliskim zespołem. W ekipie Szczypiorna Kalisz najwięcej, 11 bramek zdobył wspomniany już Michał Krygowski.

Wolsztyniak Wolsztyn - KPR PWSZ Szczypiorno Kalisz 36:34 (16:12)

Szczypiorno: Matuszczak, Bystram, Cieślak - Krygowski 11, K. Dutkiewicz 8, P. Dutkiewicz 6, Machel 3, Piekarski 2, Klara 2, K. Kaczmarek 1, Ibron 1, Skrzypczyński 0, Hoffmann 0, Stefański 0