Pokonali Płomyka

fot:archiwumKolejny wygrany sparing mają na koncie piłkarze Calisii Kalisz. W przedostatnim meczu kontrolnym kaliszanie pokonali na własnym boisku przy Łódzkiej wicelidera IV ligi, Płomyka Koźminiec 2:1. Kaliski trzecioligowiec objął prowadzenie w 20 minucie. Po dośrodkowaniu Macieja Sowińskiego z rzutu rożnego bramkę zdobył Błażej Ciesielski. Tuż przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania. W 44 minucie Paweł Kryś popisał się celnym strzalem w samo "okienko" kaliskiej bramki. W drugiej odsłonie, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Łukasz Wiącek. "Cieszy wynik, ale trzeba popracować na skutecznością, bo powinniśmy ten mecz wygrać znacznie wyżej" - powiedział Radiu Centrum grający trener Calisii Grzegorz Dziubek.

KP Calisia Kalisz - Płomyk Koźminiec 2:1 (1:1)
1:0 Ciesielski 20