Piast znów zwycięski

Piłkarze Piasta Kobylin odnieśli drugie zwycięstwo na własnym boisku w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Marcina Kałuża pokonali w niedzielę Unię Janikowo 2:1. "Zaraz na początku meczu mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy" - powiedział Radiu Centrum szkoleniowiec Piasta. To co nie udało się w pierwszych 45 minutach stało się faktem zaraz po przerwie. W ciągu ośmiu minut dwa gole dla Piasta strzelili Kamil Duda i Jacek Biernat. "Niestety, później się cofnęliśmy i straciliśmy bramkę po rzucie rożnym. Znów niepotrzebnie do końca była nerwówka, ale najważniejsze są trzy punkty" - dodał Marcin Kałuża.