Sparing z liderem

Ostatni mecz kontrolny przed startem meczów o stawkę rozegrali w piątek piłkarze ręczni Arged KPR Ostrovii. Beniaminek w Płocku mierzył się z liderem tabeli PGNiG Superligi, Orlen Wisłą.

Mecz miał wybitnie sparingowy charakter. Rozegrany został systemem 3x20 minut. "Protokołu nie było. Graliśmy praktycznie każdą część jako osobny mecz. Pierwszą 11:8 wygrał Płock, drugą 13:9 również gospodarze, a trzecią my 12:7" – informuje radioCENTRUM trener ostrowian, Maciej Nowakowski. Gdyby zliczyć wynik z trzech tercji było 31:29 dla Orlen Wisły Płock, która oczywiście wystąpiła w okrojonym składzie bez uczestników trwających mistrzostw świata. Z pewnością był to kolejny pożyteczny sparing dla Arged KPR Ostrovii, która, zanim rozpocznie rundę rewanżową rozgrywek PGNiG Superligi, w czwartek, 26 stycznia zagra w Tarnowie o awans do 1/8 Finału Pucharu Polski z tamtejszą Grupą Azoty Unią. Na zwycięzcę tego meczu czeka już Gwardia Opole.

na fot. Arged KPR Ostrovia zakończyła serię meczów kontrolnych przed rundą rewanżową PGNiG Superligi