Pewnie w Wieluniu

W obecności sporej grupy kibiców z Ostrowa Wielkopolskiego piłkarze ręczni Arged KPR Ostrovii pewnie wygrali w Wieluniu z MKS-em 31:21, prowadząc do przerwy 15:12. Ostrowianie mają komplet 15 punktów podobnie jak AZS AWF Biała Podlaska.
Przewaga Arged KPR Ostrovii nie podlegała żadnej dyskusji. W połowie pierwszej części meczu goście odskoczyli na 3-4 trafienia i prowadzili po 30 minutach 15:12. Kluczowy dla losów spotkania był początek po przerwie. Ostrovia rzuciła 4 bramki z rzędu, a MKS nie potrafił zdobyć gola przez prawie 10 minut. Przyjezdni osiągnęli 7-8 bramek przewagi i do końca kontrolowali mecz. Najwyżej prowadzili 30:18, by ostatecznie zwyciężyć 31:21. Bramki dla zwycięzców rzuciło aż 13 zawodników, co pokazuje siłę i potencjał ostrowian. To piąte z rzędu zwycięstwo Arged KPR Ostrovii, która wspólnie z akademikami z Białej Podlaski jest niepokonana w Lidze Centralnej.
Natomiast w grupie B I Ligi, Szczypiorniak Gorzyce Wielkie, choć prowadził do przerwy w Nowej Soli 16:12, przegrał ostatecznie z UKS-em Trójka 30:31. Szczypiorniakowi nie pomogło nawet 11 bramek Biegańskiego. Po 5 rzucili Adamczak i Paweł Dutkiewicz.
MKS Wieluń – Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 21:31 (12:15).
KPR Ostrovia: Balcerek 1, Zimny, Foluszny – J.Przybylski 2, Bałwas4, Adamski 4, Klopsteg3, Bestian, Wadowski 2, Krzywda 1, Pawelec 1, Marciniak 2, Wojciechowski 3, Smoliński 1, M.Przybylski 5, Gajek 2.