Czwarta porażka Stali

Czwartej porażki w czwartej lidze doznali piłkarze Stali Pleszew. W niedzielę podopieczni Adriana Popławskiego ulegli na własnym boisku Koronie Piaski 1:3. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 4. minucie Krystian Benuszak.
„Na początku mecz nam się ułożył. Już w 4. minucie strzeliliśmy bramkę. Chwilę później mieliśmy kolejne sytuacje na podwyższenie wyniku. Najpierw Jacek Ulbrych. Później Alan Mann. Do przerwy mogliśmy prowadzić 3:1, a ostatecznie przegrywaliśmy 1:2. W drugiej połowie musieliśmy zdobyć bramkę kontaktową. Jednak zamiast strzelić, to straciliśmy kolejną bramkę. Boli mnie to, że przez cały mecz niektórzy zawodnicy nie potrafią utrzymać pełnej koncentracji. To jest jeden z większych problemów z jakimi się borykamy" - powiedział Radiu Centrum Adrian Popławski, trener Stali.

Kolejne spotkanie Stal rozegra w najbliższą niedzielę. W Pępowie zmierzy się z tamtejszą Dąbroczanką. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00.

KS Stal Pleszew - Korona Piaski 1:3 (1:2)
Bramki: 1:0 - Krystian Benuszak (5'), 1:1 - Robert Norkiewicz (16'), 1:2 - Narcyz Gendera (40'), 1:3 - Adrian Świątkowski (51')

Stal Pleszew: Jacek Kuświk, Robert Wieczorek, Łukasz Jańczak, Michał Kosiński, Marcin Wandzel, Krzysztof Laskowski (Mariusz Dederek 58'), Damian Skrzypczak, Alam Mann (Igor Szymendera 80'), Damian Kruchowski (Łukasz Bandosz 58'), Jacek Ulbrych, Krystian Benuszak

Korona Piaski: Mariusz Molka, Przemysław Czajka (Tomasz Majchrzak 58'), Narcyz Gendera, Krzysztof Michalski, Marcin Andrzejewski, Robert Norkiewicz, Łukasz Fabich (Jarosław Maćkowiak 89'), Adam Danielczyk, Adrian Świątkowski (Adrian Rolnik 87'), Jakub Pujanek (Miłosz Urbański 80'), Rober Przewoźny