W którą stronę ?

Kaliski samorząd przystępuje do opracowania diagnozy stanu miasta, a będzie ona stanowić podstawę do stworzenia nowej Strategii Rozwoju Kalisza do 2030 roku. Czy Kalisz podoba się jego mieszkańcom? Jak powinien wyglądać dalszy rozwój miasta i na co powinny zwrócić uwagę samorządowe władze? W tych kwestiach mogą wypowiedzieć się sami mieszkańcy, a ratusz czeka na opinie kaliszan do 14 kwietnia:

"W internecie dostępna jest ankieta, którą można wypełniać i wskazywać w niej kierunki rozwoju naszego miasta. Jeżeli znacie jego problemy, wiecie jak je rozwiązać, macie pomysły na to, jak nasze miasto powinno się rozwijać, bardzo proszę, aby za pośrednictwem tej ankiety, te pomysły zgłaszać" - mówi Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza i zapewnia, że żaden głos oddany w ankiecie nie będzie zignorowany: "Zapewniam, że każda opinia w ankiecie będzie szczegółowo przeanalizowana, a wyniki posłużą nam do tego, by opracować dobrą strategię - taką, jakiej chcą mieszkańcy. Nasze miasto powinno się rozwijać w takich kierunkach, w jakich życzą sobie tego kaliszanie".

na fot.: Krystian Kinastowski / prezydent Kalisza

Ankieta dostępna jest w ->>wersji elektronicznej, ale można ją również wypełnić w wersji papierowej - formularze otrzymać można na portierni kaliskiego ratusza, a także w i Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki.

Autor: 

Personalia

e-mail
redakcja@rc.fm

Nazwisko: 

radioCENTRUM_106.4

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).