Głównym wejściem
26 cz. 2026 - 09:57 – red. wydania: kurzaj@rc.fm
Zakończył się remont wejścia głównego szpitala w Kaliszu przy ul. Poznańskiej. Od piątku do budynku można wchodzić już głównym wejściem, a nie tak jak do tej pory przez SOR.
A co się zmieniło? Przede wszystkim powstały nowe, antypoślizgowe schody. Uruchomiona została także nowoczesna winda dla osób z niepełnosprawnościami, ale też pacjentów, którzy mają problemy z poruszaniem się.
To tylko część inwestycji w szpitalu, które ruszyły w październiku minionego roku. We wnętrzu 'okrąglaka' trwa remont holu głównego. Pierwotnie prace miały potrwać do końca kwietnia 2026 roku. Po remoncie pacjenci i odwiedzający szpital zobaczą nowoczesną "konsolę" zamiast portierni, a przestrzeń zostanie zmieniona tak, aby skrócić kolejki i usprawnić obsługę pacjentów. Unowocześniana jest również szatnia.


Autor:

Personalia
- kurzaj@rc.fm
Nazwisko:

NEWS nr 2:
Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).
























