Darwich na prezydenta

Eskan Darwich kandydatem Trzeciej Drogi na prezydenta Kalisza. Kandydatura została ogłoszona podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

"Jest to człowiek, który ze swojej pracy społecznej uczynił swoją pasję. To jest też doskonały menadżer, który zna się na biznesie i na finansach publicznych, i na zarządzaniu. Eskan Darwich jest z nami, jest z wami, nie tylko przed wyborami" - powiedziała radiuCENTRUM Barbara Oliwiecka, posłanka Polski2050. Eskana Darwicha popiera Polskie Stronnictwo Ludowe, które razem z ugrupowaniem Szymona Hołowni wystawi także wspólne listy do Rady Miasta Kalisza.

"Wybory samorządowe są bardzo ważnymi wyborami. Będziemy decydowali o tym jak będą się rozwijały lokalne samorządy, jak będzie się rozwijało miasto Kalisz. Żeby mogło się rozwijać, mogło pozyskiwać środki zewnętrzne, żeby mogło zmieniać się na lepsze wymaga pracy ludzi sprawdzonych z doświadczeniem, ale również tych, którzy mają nowe, młode spojrzenie na potrzeby miasta" - powiedział radiuCENTRUM Krzysztof Grabowski, wicemarszałek województwa wielkopolskiego.

Zarówno listy kandydatów jak i pełen program mają zostać zaprezentowane w ciągu najbliższych tygodni. A podczas konferencji zostało zaprezentowane hasło wyborcze kandydata Trzeciej Drogi.

"10 lat temu zabiegałem o państwa zaufanie w wyborach samorządowych, przez ten czas jako radny zapoznałem się z waszymi propozycjami, problemami naszego miasta. Każdy sukces w postaci realizacji tych projektów czy rozwiązaniu problemów mieszkańców przynosi mi ogromną satysfakcję, że mogę komuś pomóc. Chciałbym razem z wami kontynuować moją misję na rzecz rozwoju naszego miasta. Idę do tych wyborów razem ze swoim zespołem pod hasłem: Zawsze z Wami, nie tylko przed wyborami!" - powiedział radiuCENTRUM Eskan Darwich.

Autor: 

Personalia

e-mail
redakcja@rc.fm

Nazwisko: 

radioCENTRUM_106.4

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).