Wygrana i remis

W sobotę zwycięstwo 5:1 z LKS-em Gołuchów w Ostrowie, a w niedzielę remis 1:1 z Tarnovią Tarnowo Podgórne - to bilans weekendowych sparingów piłkarzy Ostrovii 1909 Ostrów.

W sobotę na boisku w Ostrowie biało-czerwoni nie dali szans LKS-owi Gołuchów. Prowadzenie w 6 minucie uzyskał Łukasz Wiącek, a po kwadransie gry był już remis. Popis strzelecki pomiędzy 53 a 65 minutą dał Paweł Zadka, który w 12 minut strzelił trzy gole. Wynik na 5:1 ustalił Kamil Krawczyk. W niedzielę w Jarocinie Ostrovia zremisowała natomiast z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Tym razem trenerzy Marcin Kałuża i Andrzej Dziuba dali pograć młodszym piłkarzom. Wyrównującego gola dla Ostrovii strzelił niezwykle skuteczny przed sezonem Paweł Zadka, który w sparingach zdobył aż 13 bramek. Bilans meczów kontrolnych Ostrovii to 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Imponujący jest bilans bramkowy 10 sparingów 49:10. Poza Zadką skuteczny był także Tomasz Kempiński, autor 9 trafień. Łącznie w sparingach bramki dla Ostrovii zdobywało aż 15 piłkarzy.

na fot.: Fragment sparingu Ostrovia 1909 - LKS Gołuchów

Ostrovia 1909 Ostrów - LKS Gołuchów 5:1 (1:1)