Porażka na koniec

Po długim i zaciętym boju siatkarze Salosu Ostrów przegrali w sobotę we własnej hali 2:3 z Czarnymi Ostrowite w ostatnim meczu rundy zasadniczej III ligi. Ostrowianie bez względu na wynik tego spotkania, nie mieli już szans na udział w fazie play-off. Spadek poniżej trzeciej lokaty im też nie groził. Pierwszego seta Salos przegrał 22:25. Kolejne partie były równie zacięte. W drugiej górą byli gospodarze 25:23, w trzeciej 26:24. Czwartego seta na przewagi 26:24 wygrał zespół z Ostrowite, a tie-break Czarni rozstrzygnęli na swoją korzyść 18:16. Salos zajął trzecie miejsce w grupie B i o miejsca 5-6 w III lidze zagra 4 marca z Notecią Czarnków. Gospodarz tego meczu zostanie wylosowany 21 lutego w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

SALOS Ostrów Wielkopolski - TODO UKS MOS Czarni Ostrowite 2:3 (22:25, 25:23, 26:24, 24:26, 16:18)