Awans One Teamu

Drugie miejsce i awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet do lat 18 wywalczył One Team podczas ćwierćfinału rozgrywanego od piątku do niedzieli w Ostrowie.

W piątek koszykarki One Teamu ograły Żaka Nowy Sącz 94:74. W sobotę, po zaciętym meczu podopieczne Macieja Maciejewskiego uległy ostatecznie Trójce Żyrardów 59:73. O porażce ostrowianek zadecydowała czwarta kwarta meczu, przegrana 10:21. W niedzielę ważyły się losy awansu do turnieju półfinałowego. One Team bez problemu pokonał Katarzynki Toruń 56:31, prowadząc do przerwy 27:13. W ostatnim turniejowym meczu Trójka Żyrardów pokonała Żaka Nowy Sącz 75:60 i wygrała ćwierćfinał w Ostrowie. Drugie miejsce zajęły gospodynie, koszykarki One Teamu. Na trzeciej pozycji uplasował się Żak Nowy Sącz, a na czwartej Katarzynki Toruń.