Polegli z Pogonią

Piłkarze KKS wciąż bez wygranej na własnym terenie w rundzie wiosennej. Co gorsza w niedzielne przedpołudnie kaliszanie zostali rozbici przed swoimi kibicami przez rezerwy Pogoni Szczecin 0:4. Już w 6 minucie goście objęli prowadzenie po strzale Japończyka Seiyi Kitano. Ten sam obcokrajowiec w barwach Pogoni 20 minut później podwyższył rezultat na 2:0. Po zmianie stron, w 61 minucie celnie główkował Rafał Maćkowski i było już 3:0 dla przyjezdnych. Wynik spotkania na 4:0 ustalił w 76 minucie Gracjan Jaroch. Tymczasem kaliszanie nie zdołali zdobyć nawet honorowej bramki. To szósta porażka KKS-u w rundzie rewanżowej.

KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin 0:4 (0:2)0:1 Seiya Kitano 6, 0:2 Seiya Kitano 28, 0:3 Rafał Maćkowski 61 głową, 0:4 Gracjan Jaroch.

KKS: Jędrzej Dorynek - Marcin Lis, Mateusz Gawlik, Marcin Tomaszewski, Łukasz Grabowski - Błażej Ciesielski, Rafał Jankowski, Stayko Stoychev, Konrad Chojnacki - Yuki Nemoto, Patryk Palat.

Pogoń II: Henger - Paczuk (82 Stefaniak), Matynia, Kuzko, Jopek, Obst, Bochnak (72 Jaroch), Pawłowski (88 Marczuk), Kitano, Kowalczyk, Maćkowski.