wprowadzimy ? owsik ty moze
20 st. 2010 - 15:35 – Czytelnik
wprowadzimy ? owsik ty moze masz jakas władze ale nad swoimi brudnymi gaciami a i to niekoniecznie , jekbys niebył chory to bys był smieszny
wprowadzimy ? owsik ty moze masz jakas władze ale nad swoimi brudnymi gaciami a i to niekoniecznie , jekbys niebył chory to bys był smieszny