Wprowadzimy opłaty za
20 st. 2010 - 14:52 – ovia
Wprowadzimy opłaty za miejsca wypoczynku i rozrywki to zostanie wam śmierdzca prosna i szałe pełne koli, o miejscach rozrywki nie pisze bo u was wieje biedą i nudą, a wszyscy do OSTROWA się pchają.





















