Pokonali Pogoń

Udany sparing mają za sobą piłkarze KKS-u Kalisz. W sobotę na boisku w Nowych Skalmierzycach podopieczni Piotra Morawskiego pokonali miejscową Pogoń 4:1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, a kaliszanie w tej części nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Rafała Jankowskiego wybronił Marcin Ludwikowski. W 58 minucie wynik otworzył testowany w kaliskim trzecioligowcu 19-letni Patryk Palat. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Damian Czech. Dla gospodarzy kontaktowego gola w 65 minucie zdobył Kacper Majerz, a kolejne gole w kaliskiej ekipie dołożyli: najpierw Łukasz Grabowski, a potem Iwelin Kostow. Tym samym w szóstym tej zimy meczu sparingowym kaliszanie zanotowali czwarte zwycięstwo.

Pogoń Nowe Skalmierzyce – KKS Kalisz 1:4 (0:0)

Bramki: 0:1 Patryk Palat 58. min, 0:2 Damian Czech 65. min, 1:2 Kacper Majerz 69. min, 1:3 Łukasz Grabowski 77. min, 1:4 Iwelin Kostow 85. min.
KKS: zawodnik testowany – Domagalski, Gawlik, Czech. Grabowski – Nemoto, Lis, Kostow, Tomaszewski – Jankowski, Palat oraz Dorynek, Budrowski, Grzesiek, Chojnacki, Ciesielski, Stojczew.